est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Soovid reisile kaasa võtta suusad, golfivarustuse või lainelaua ning seda võimalikult soodsalt? Soovid, et Su pagas jõuaks sinu kodust hotelli muretult, nii et Sa ei peaks seda ise lennujaamades ega sihtkohas enda järgi vedama? Vajad messile minnes bännerite ja teiste messitarvete transporti?
Väga tore - meil on Sulle pakkuda soodne ja vaid mõne hiireklõpsuga tellitav lahendus:

Shipitwise
on loonud platvormi, mis aitab klientidel lihtsalt korraldada oma asjade vedu neile sobival ajal ja sobivast kohast. Täpsemalt on süsteemi ühendatud sadu logistikateenust osutavaid ettevõtteid (sh veopartnerid, pakkekeskused, tollimaaklerid, kindlustus),  mille hulgast valib platvorm välja sihtkohta veo korraldamiseks parima logistilist lahendust pakkuvad ettevõtted. Tänasteks veopartneriteks on näiteks TNT, UPS ja ACE Logistic, kuid ka palju väiksemaid vedusid teostavaid firmasid. Kindlustajaks on IF kindlustus.

Koheselt annab platvorm Eesti ja Austria ning Baierimaa vahel toimuva eeldefineeritud asjade transpordi hinna. Teisi regioone ning saadetiste erisusi arvesse võttev transpordiküsimustele lahenduste leidmine ja hinnastamine toimub meie töötajate poolt ning võtab üldjuhul kuni paari tundi aega - küsi lisainfot tellimus@wris.ee või 6129 130 .

Kellele suunatud?
Esmajärjekorras aktiivsele inimesele, kes soovib reisile kaasa võtta oma hobidega seotud asju (golfivarustus, suusad, rattad, lainelauad, mootorrattad jms) ning ärireisijale, et võimaldada talle tööle või messile minnes kaasa võtta lennukipagasisse mittemahtuvaid või käsitsi transportimiseks ebamugavaid asju.

Kuidas toimib?
Näiteks soovib viieliikmeline seltskond minna Tartust Söldenisse suusatama võttes kaasa oma varustuse. Tartust kodust pealekorjamisega ning Söldenisse ja tagasi oma suusavarustuse saatmine maksab suusaseltskonnale kokku 352.- eurot, mis teeb ühe suusakomplekti edasi-tagasi toimetamise hinnaks 70,4 eurot. Tartust saabub seltskond liinibussiga Tallinna lennujaama.  Piletid on ostedud Nordica lennule. Söldenisse plaanivad nad jõuda Münheni lennujaamast renditava väikeautoga. See on võimalik aninult sellepärast, et suusaseltskonna kogu varustus liigub nendest eraldi ja ei võta autos ruumi. Samuti liinibussiga sõitmine ilma suusapagasita on oluliselt lihtsam.

Kalkuleeri hind ja telli teenus siin>