est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Hong Kong ja Borneo - grupireis eestikeelse giidiga

Hind al 2079 €

  • Müügiperiood 19.07.18 - 18.03.19
  • Reisi kestvus 11 päeva
  • Reisivahemik 24.03 - 05.04.19

Koge miljonilinna melu ja vihmametsade saare lopsakust ühe reisi jooksul

Hongkong-Borneo reis on eripalgeline kombinatsioon populaarsest Aasia suurlinnast ning ühest maailma suurimast ja kauneima loodusega saarest. Hongkong on ühtaegu nii ajalooline kui moodne linn. Borneo saare Malaisia osas ning Brunei minimalistlikus sultanaadis kogete imelist loodusseiklust - näete vihmametsi ja udusse mähkunud mäetippe.
 
Hongkong – 3 ööd
Eksootiline Hongkong on Aasia suurlinn, kus elab umbes 7 miljonit inimest. Kontrastideküllane Hongkong on põneva ajalooga kultuuride sulatuskatel, mis samal ajal pakub ka kaasaegse tipptehnoloogia imesid. Hongkongist leiame vilka liiklusega tänavaid, hiiglaslikke kaubanduskeskusi, värviliselt plinkivaid tänavareklaame ning arvukalt rohelusse uppuvaid kauneid parke. Hongkong pakub põnevust nii täiskasvanuile kui lastele. Linna populaarseimate vaatamisväärsuste hulka kuulub suurejoonelisi vaateid pakkuv Victoria Peak, kuhu saab sõita Peak Tram funikulööriga. Stanley linnaosas võib nuusutada möödunud aegade koloniaalhõngu, Wanchais puhuvad aga muinastuuled. Hongkongst vaid pooletunnise laevasõidu kaugusele jääb imeilus Lantau paradiisisaar, mille kaunis loodus ning võimsad skulptuurid ja templid üllatavad ka kogenud reisiselli.
Hongkongi eripalgelisus ongi tema suurimaks tõmbenumbriks. Lõuna-Hiina meres paiknev saar on ühest küljest tõeline Aasia metropol, teisest küljest pakub ka lõõgastavat rannapuhkust.
 
Borneo – 7 ööd
Vihmametsade ja mägede saar Borneo on tuntud hämmastavalt liigirikka floora ja fauna poolest. Borneo saare lopsakas loodus kuulub kindlasti maailma kauneimate hulka. Nii Malaisias kui selle naaberriigis Bruneis on ulatuslikud mangroovimetsad ja džunglijõed. Vihmametsadest kostub orangutangide ja teiste eksootiliste loomade häälitsusi.
Borneo ehk Kalimantani saar jaguneb kolme riigi-Malaisia, Brunei ja Indoneesia vahel. Põnev Malaisia linn Kota Kinabalu asub saare põhjaosas, kõrgeima mäe Kinabalu läheduses. Naaberriik Brunei on pisike moodne sultaniriik Borneo rannikul. Indoneesiale kuulub enamik saare lõunaosast.
 
Reis toimub 24.03. – 05.04.2019 tunnustatud eestikeelse grupijuhi Argo Kaselaga
 
Hinnas sisaldub:
- Lend Tallinn-Helsingi-Hongkong-Helsingi-Tallinn (Finnair, turistiklass)
- Edasi-tagasi lennud Hongkongist Borneole, Kota Kinabalusse (lennukompaniiga Air Asia, lennu kestus u 3 tundi/suund).
- Majutus 4* hotellides: 3 ööd Hongkongis ja 7 ööd Kota Kinabalus hommikusöökidega
- Kolm ekskursiooni: Hongkongi linnaekskursioon (pool päeva), Kota Kinabalu linnaekskursioon (pool päeva) ning ekskursioon Kinabalu rahvusparki (terve päev)
- Kogu reisi vältel Aurinko eestikeelne giid-reisisaatja 
 
Hinnale lisandub:
- Õhtusöögid
- Majutus üheses toas
- Reisikindlustus
- Lisatasulised ekskursioonid 
 
Küsi asjatundlikku nõu Wrisi reisikonsultandilt 6 129 130 või tellimus@wris.ee

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Vaata järelmaksu kohta täpsemalt!
 
Vastutav reisikorraldaja Aurinko, tutvu kindlasti ka reisitingimustega!
 
NB! Reisi toimumine oleneb osalejate arvust.
 
AURINKO ESINDAJA SIHTKOHAS
Saabumisjärgselt viib Aurinko reisiesindaja läbi transfeerid ja infotunnid, mille toimumise kellaaja teatab esindaja teile transfeeril. Infotunnis saab teavet nii sihtkoha kui ekskursioonide kohta ning toimub registreerumine lisatasulistele ekskursioonidele. Aurinko esindajaga saab ühendust ka telefoni teel. Esindaja kohaliku mobiiltelefoni numbri avaldame vahetult enne reiside algust.