est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Hispaania - Barcelona

Hind al 409 €

  • Müügiperiood 05.01.18 - 31.10.18
  • Reisi kestvus 8 päeva

Vilgas ja nooruslik Kataloonia pealinn Barcelona ootab!

Kataloonia pealinn Barcelona Hispaanias on võrratult kauni arhitektuuriga vilgas ja nooruslik linn, ka mõnepäevane puhkus siin pakub värskendavat vaheldust ja hulgi vahvaid elamusi.

Pole just väga palju linnu, kus üks ja seesama arhitekt on loonud suure osa linna vaatamisväärsustest. Just seda on aga teinud Antoni Gaudi Barcelonas – tema tööd on tõeliselt erilised, põnevate ja suisa ebamaiste vormidega. Tähtsaim neist on kahtlemata juba 1882. a nurgakivi saanud ja veel tänaseni ehitatav La Sagrada Familia Katedraal, Gaudi ise pühendas selle ehitamisele üle 40 aasta ning leidis siin ka oma viimase puhkepaiga. Kui katedraal kunagi päriselt valmib, saab siin olema kokku 18 torni - 12 pühendatud apostleile, 4 evangelistidele, 1 Jeesus Kristusele ja 1 Neitsi Maarjale. Kõrgendikul asub fantaasiast pulbitsev Park Güell (Güelli park) – seegi on Gaudi loodud. Siinsed huvitavad ja kummalised sambad, pargipingid ning kivist pitsmustrid on teada-tuntud nii mõneltki Barcelona postkaardilt. Futuristliku lainelise fassaadiga elamuhoone Casa Mila (La Pedrera) loodi Milade abielupaari tellimusel, selle katuseterrassil asub aga tõeline skulptuuride park - isegi korstnad ja ventilatsioonitorud on vaatamisväärsused omaette. Barcelonas on lugematu arv restorane ja baare, kus võid nautida kataloonia köögi hõrgutisi – kala ja mereande, ohtralt erinevaid tapase-suupisteid, mille peale juuakse võrratult maitsvat veini või kuulsat kohalikku vahuveini Cava't. Barcelona on suisa paradiis shoppajatele – linn on täis trendikaid, erinevaid rõivastiile pakkuvaid butiike ja kauplusi. Peale kultuuri ja ajalooga tutvumist ning väikest ostutuuri, ehk ka värskendavat suplust Vahemeres, tasuks pidada veidi siestat – nautida päevast puhkehetke, et jaksata osa saada ka Barcelona vilkast ja värvikast ööelust.

Et kõike saaksid seda nautida, oleme Sulle kokku pannud just selle erilise pakkumise:

Näidishotell, hommikusöökidega

Hind alates inimese kohta

Eurohotel Diagonal Port 4*

409 €

4 barcelona 4*

439 €

Ramblas Hotel 3*

439 €

Caledonian 3*

459  €

Abba Rambla Hotel 3*

469  €

Eurostars Ramblas 4*

499 €

Petit Palace Museum 4*

569  €

Kui soovid lühemat või pikemat reisi ka see on võimalik! Näidishind reisija kohta kaheses toas. Rohkem infot hotelli kohta saad klikkides hotelli nimelisel lingil. Sõltuvalt reisi kuupäevast, suurüritustest sihtkohas ja vabade kohtade olemasolust võib hind erineda ülaltoodust. Soodsaim aeg reisimiseks on talvel, kuid head hinda võib leida ka kevadel märtsis-aprillis või sügisel oktoobris-novembris. Tegemist on näidishinnaga, meie hotellivalik on tegelikult palju suurem. Küsi täpsustatud pakkumist meie reisikonsultandilt!

Hind sisaldab

- lennupiletid sihtkohta (22.06.-14.09.18. ka otselendudega)
- lennujaamamaksud seisuga 05.01.2018
- 7 ööd majutust hotellis kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest 
- hommikusööke
- käsipagasit

Lisatasu eest
- äraantav pagas
- lisaööd Barcelonas või mujal Hispaanias
- reisikindlustus
- autorent või lennujaamatransfeerid
- ekskursioonid ja muud lisateenused sihtkohas
- ühese toa lisamaks

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Uuri järelmaksu kohta täpsemalt!


Küsi pakkumist meie reisikonsultandilt 6 129 130 või tellimus@wris.ee
 

* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele.