est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Hawaii saared - 4 saare seiklus

Hind al 2299 €

  • Müügiperiood 01.11.17 - 30.09.18

Külasta ühe ringreisi ajal 4 Hawaii saart: Hawaii'd, Oahut, Maui'd, Kauai'd

Ilmaasjata ei leia me Hawaii'd pea kõikidest juhtivatest reisiedetabeleist - tegemist on paradiisliku paigaga, mis olnud aastasadu tuhandete reisihuviliste unistuste sihtkoht!


Oahu on selgelt kõige turistiderohkem saar. Siin leiate suurlinn Honolulu, Polüneesia Kultuurikeskuse, USS Arizona Memoriaali ja tundeküllase Pearl Harbour'i. Saarel asub ka üks Hawaii ikoonidest, Waikiki Beach, kus tasub end esmasest lennuväsimusest välja puhata.

Hawaii on saarestiku suurim saar. Siin asub Hawaii Volcanoes National Park, kus alates 1983. aastast kuni tänaseni purskab aktiivselt vulkaan – Kilauea. Saart tuntakse ka oma kohviistanduste ja orhideede poolest.

Maui'd peetakse oma vaheldusrikka looduse poolest ilusaimaks Hawaii saareks. Maui on suuruselt teine saar, kus asub maailma suurim magava vulkaani kraater Haleakala ja põnev kurviline tee Hana Road, mis teeb saarele ringi mööda rannikut.

Kauai on kõige troopilisem ja lopsakam. Saare kõige kuulsam vaatamisväärsus on Waimea kanjon, mida kutsutakse Vaikse ookeani Suureks Kanjoniks.

Millal minna? Saarestik sobib suurepäraselt aastaringselt reisimiseks, aga kliima on meile talutavam meie talveperioodil. Soovitame soojalt perioodi detsembrist maini, mil küürvaalad viibivad Hawaii saarte vahelistes soojades ja madalates vetes. Sel perioodil võib näha üsna ranna lähedal mängimas neid suuri, kuni 45 tonni kaaluvaid vaalasid. Hawaii kliima iseloomulik tunnus on väike temperatuuride kõikumine aasta jooksul. See tähendab, et talvel on Hawaiil eestlase jaoks hea soe ja suvel veel soojem. Suveperioodil (aprillist novembrini) on Hawaii saartel ilmad kuivemad ja soojemad (29–32 C), talvel (novembrist-aprillini) sajab rohkem ning temperatuurid on natukene madalamad jäädes siiski 26–28 soojakraadi kanti. Kohalike sõnul võib Hawaiil ringi reisides kohata pea kõiki maakera kliimavöötmeid. Kõrgemates piirkondades on ilm külmem ning tuulisem. Hawaii saare kõrgeimad tipud Mauna Kea, Mauna Lea ja Haleakala jäävad talviti lumekate alla. Ookeanivesi on aastaringselt soe: veebruaris ligi 23 C ning septembris u 27 C.

Kasuta suurepärast võimalust külastada ühe ringreisi jooksul 4 Hawaii imekaunist saart. 
Reisi pikkus koos lendudega on 16 päeva, millest 13 ööd veedate imelistel Hawaii saarestiku saartel.
Näidispaketi jooksul viibite Oahul 3 ööd - Hawaii Suurel saarel (Big Islandil) 4 ööd – Mauil 3 ööd – Kauail 3 ööd.

Näidishind sisaldab:
- edasi-tagasi lendu Hawaii saartele algusega Tallinnast (kas Oahule või Hawaii Big Islandile)
- saartevahelisi siselende käsipagasiga
- majutust lihtsamates majutusasutustes (üldjuhul toitlustuseta)

NB! Näidishind on antud ühe inimese kohta eeldusel, et koos reisib kaks täiskasvanut. 
Parima hinna saamiseks broneeri reis varakult ette. Soodsamad hinnad on saadaval väljaspool suvist kõrghooaega, näiteks kevadel ja sügisel.
Erinevaid paketivariante on veel palju! Näiteks võid ühendada oma seiklusliku Hawaii-reisi glamuurse linnapuhkusega Los Angeles'is või minna luksuslikule kruiisile.

Küsi pakkumist vastavalt oma soovidele juba täna telefonil 6 129 130 või tellimus@wris.ee!
 

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Vaata järelmaksu kohta täpsemalt!


* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib osutuda antud näidishinnast soodsamaks või kallimaks.