est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Odessa – Musta mere pärl

Hind al. 369 €

  • Müügiperiood 06.02.17 - 28.10.17
  • Reisi kestvus 8 päeva
  • Reisivahemik 26.03.-28.10.17

Nostalgiline puhkusereis Odessasse Ukrainas

Odessa asub Ukrainas Musta mere ääres ja on sealkandi tuntuim kuurort. See rikkaliku ajalooga linn on tänapäevaks kujunenud uhkeks sadamalinnaks, kust ei puudu korralikud rannad ja meelelahutus igale maitsele. Odessa ajalooline vanalinn pakub silmarõõmu, rannad aga laiuvad mitmekümnel kilomeetril. Kultuurihuvilistele pakub kindlasti huvi kuulus Odessa Ooperi- ja balletiteater. Linnas on palju tegevusi lastele: loomaaed, veepark, delfinaarium, lõbustuspark, põnevad muuseumid ja palju muud. Ukrainasse reisimine on EU kodanikele viisavaba.
Millal minna? Suvine Odessa on muidugi meeleolukas ja päikseline, kuid arvestama peab, et hinnad on keskmisest kõrgemad. Kõige soodsam aeg reisimiseks veel käesoleval hooajal on septembri lõpp ja oktoober, mil merevesi ja ilm eestlase jaoks paradiislik tundub :) Kuid loomulikult küsi julgelt pakkumist ka endale kõige sobivamaks perioodiks. 

Hotell

Hind alates reisija kohta

Ayvazovsky Odessa 3*

369 €

Prominada 4*

389 €

Lermontovskiy 3*

399 €

Arcadia 3*

419 €

Stella Residence 5*

539 €

Sõltuvalt reisi kuupäevast, suurüritustest sihtkohas ja vabade kohtade olemasolust võib hind erineda ülaltoodust. Tegemist on näidishindadega, meie hotellivalik on tegelikult palju suurem. Küsi täpsustatud pakkumist meie reisikonsultandilt! Pakume ka lühemat linnareisi varianti.

Hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletit Odessasse algusega Tallinnast, olenevalt saadavusest kas otselend või vahemaandumisega Riias
- lennujaamamakse seisuga 07.02.2017
- majutust 7 ööks kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
- toitlustust vastavalt hotellile
- äraantavat pagasit lennul kuni 23kg reisija kohta

Lisatasu eest:
- ühese toa lisamaks
- autorent 
- lisaööd sihtkohas ja mujal 
- ekskursioonid 
- reisikindlustus

Järelmaks
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Vaata täpsemalt!
 

Küsi pakkumist vastavalt oma soovidele juba täna telefonil 6 129 130 või tellimus@wris.ee


* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib osutuda antud näidishinnast soodsamaks või kallimaks.

Одесса from Evgeniy Kondratyev on Vimeo.