est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Maroko - Agadir ja Essaouira

Hind al 379 €

  • Müügiperiood 01.11.18 - 21.11.18
  • Reisi kestvus 7 päeva
  • Reisivahemik 2018/19 talvehooajal väljumised kolmapäeviti 31.10 - 21.11.20 ja 20.03 - 17.04.19

Uue hooaja reisid päikselisse Marokosse nüüd müügis!

Agadiri peetakse Maroko euroopalikemaks linnaks, mis ehitati üles turismi jaoks sobiva infrastruktuuriga pärast 1960.a. linna maatasa teinud maavärinat. Siit leiate kõik vajaliku ookeaniäärse puhkuse veetmiseks: heatasemelised hotellid, kohvikute ja restoranidega täidetud rannapromenaadi, spaad, ööklubid, kasiinod, jahisadama ja golfiväljakud. Ja ärge unustage, et Agadiris on rohkem kui 300 päikselist päeva aastas! Eksootikat leiate Agadiri kalaturult, kus on välja pandud kõik, mida ookean söögiks pakub, ning kirevast El-Hadi souk’ist, kus kaubeldakse erinevate suveniiride, nahkesemete, riiete, jalanõude, vürtside ja söögikraamiga. Agadirist on lihtne minna väljasõitudele tutvuma eheda Marokoga – Lõuna-ja Kesk-Maroko ajaloolised linnad Marrakech, Taroudant, Essaouira, Ourzazate, Atlase mäed, Sahara kõrb ja rohelised oaasid on kõik bussisõidu kaugusel. Neid saab imetlema minna nii ekskursioonidega kui ka omal käel rendiauto või liinibussiga.

Essaouira - autentne medina, lai liivarand ning surfituuled. Ookeaniäärne Essaouira on populaarne nii kohalike puhkajate kui Euroopa turistide seas. Tugevate tuulte tõttu kutsutakse Essaouirat Maroko tuulepealinnaks ning surfimekaks. Pikk liivarand on lõõgastavateks jalutuskäikudeks justkui loodud ning kalasadamas leidub palju õdusaid ookeanivaatega restorane, kus värskeid mereande nautida.
Essaouira on üks esimesi Maroko rannikuasulaid, mille jäljed ulatuvad ajastusse 3000-2000 a e Kr. Linna südameks on UNESCO maailmapärandi hulka arvatud väike medina, mida ümbritsevad Portugali valitsusaegadest pärit 500 a vanused linnamüürid. 

Lastega perede vaba aega aitab sisustada Agadiri linnupark, kus lisaks erinevatele papagoidele, flamingodele, paabulindudele jpt lindudele näeb mitmeid sõbralikke rohusööjaid nagu gasellid, laamad, hirved jt. Mõnus ringsõit Agadiri minirongiga pakub lusti nii suurtele kui väikestele.

Aktiivsele puhkajale: Agadiris on head rannaspordivõimalused ja tenniseväljakud. Linna lähiümbruses on 4 golfiväljakut. Kõigest 20 km kaugusele jääb surfiparadiis Taghazout. Agadirist mõõduka bussisõidu kaugusele jäävates Anti-Atlase ja Kõrg-Atlase mägedes on mitmeid erineva pikkuse ja raskusega matkaradu, kergemateks rännakuteks sobib hästi Immouzeri koskede maaliline piirkond.

Loodusesõpradele: Souss-Massa rahvuspark Agadiri lähistel on tuntud lindude migratsiooniala ning tõmbab ligi linnuvaatlejaid üle ilma. Retked Sahara kõrbe ja Kõrg-Atlase mägedesse pakuvad unustamatuid looduselamusi.

Gurmaanidele: Marokos ootab teid vürtside ja maitsete pillerkaar. Proovige kindlasti kohalikke maitsetest tulvil pajaroogi, kuldseid magusaid apelsine ning suussulavaid maiustusi. Turgude lõputuna näivad värvilised vürtsiletid koos sealt lenduvate lõhnadega ergutavad meeli ja kutsuvad koju kaasa tooma killukest Marokot.

2018/19 talvehooajal toimuvad lennud Agadiri kolmapäeviti, 31.10 - 21.11.2018 ja 20.03 - 17.04.2019
Lennuk maandub Agadiri lennuväljal, lennuaeg ca 6 tundi. Agadiri lennujaam on linnast umbes 20 km kaugusel ning transfeer hotellidesse kestab u pool tundi.

Ringreis "Lõuna-Maroko parimad paigad" toimub väljumistega 27.11.2018 ja 3.04.2019
Ringreis "Maroko kokakunst ja kultuurielamused" toimub väljumistega 14.11.2018 ja 10.04.2019

 

Hind alates reisija kohta

Reisipaketid Agadiri 

al 379 €

Kombineeritud pakett Essaouira-Agadir

al 709 €

Kombineeritud pakett Marrakech-Agadir

al 779 €

Maroko ringreis "Lõuna-Maroko parimad paigad" 

al 949 €

Maroko ringreis „Maroko kokakunst ja kultuurielamused“

al 1119 €

Hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletit algusega Tallinnast sihtkohta
- transporti lennujaamast hotelli ja tagasi
- majutust nädalaks valitud hotellis, 2-kohalises toas
- toitlustamist vastavalt valitud hotellile
- eestikeelse reisiesindaja teenuseid

Lisatasu eest:
- reisikindlustus
- autorent
- ühese toa lisamaks
- ekskursioonid ja lisateenused sihtkohas

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Uuri järelmaksu kohta täpsemalt!
 

Küsi asjatundlikku nõu Wrisi reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee


Vastutav reisikorraldaja Aurinko, tutvu ka reisitingimustega.

Pea meeles, et reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning muutuvad pidevalt vastavalt kohtade saadavusele lendudel ja hotellides. Pakkumises välja toodud paketihinnad on arvestatud seisuga 11.11.2018