est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Imetabane Goa - liiv, lained ja hingelaul...

Hind al 765 €

  • Müügiperiood 01.10.18 - 10.03.19
  • Reisi kestvus 11 päeva
  • Reisivahemik 09.12.2018 - 21.03.2019

Soeniiske öö ookeanirannal, kirgas tähistaevas, must rumm koolaga ja nakatavad rütmid - selline on India päikesekuurort Goa.

Eestiga võrdse rahvaarvuga ja pindalalt rohkem kui 10 korda väiksema paradiisi avastasid 60-ndatel aastatel hipid. Lääne rahamaailma konformismi, Vietnami sõja õuduste ja jumal teab mille eest veel põgenedes otsisid nad ideaalset rahusadamat. Ja leidsid selle siit.

Goa on pehme sissejuhatus India meelierutavasse maailma. Läänelikum, kui kõik muud osariigid kokku, seda osaliselt tänu aastasadu siin võimutsenud portugallastele, osaliselt muidugi miljonite turistide tõttu. Samas on Goa ikkagi parandamatult Indialik – värviküllane, kirgas, religioosne, eksootiline, mõistatuslik ja – mis seal salata – ka räpane.
Goa on vaba ja vabameelne. See on koht, kus viibides võib ootamatult leida tee tagasi iseenda juurde. Reis Goasse õpetab, kuidas end vähem tõsiselt võtta. Õnn on hinge, vaimu ja keha seisund. Maailma mõõtkavas oleme just selle poolest väga vaesed.

Goa parimad palad. Palavad päevad ja sumedad ööd. Merevesi vastupandamatult suppsoe. Pikad valged liivarannad, puhas ookeanivesi, lopsakas loodus, põnev loomariik. Vürtsikas köök, hea õlu ja must rumm - hinnad rahakotti paitavalt odavad! Merereisid, süvavee kalapüük, delfiinivaatlus. Maailma vanim terviseteadus ayurveda, mille eesmärgiks on organismi loomuliku harmoonia taastamine. Palju põnevat vaatamist: džungliretked, templid, vürtsifarmid.  Võimalus sõita ringreisidele mujale Indiasse. Lahe, pingevaba olemine.

Hotelli valikul tasub enne läbi mõelda, mida oma puhkuselt ootad, sest Põhja ja Lõuna-Goa on üsna erinevad. 

Põhja-Goa – pidu ja pillerkaar. Põhja-Goa koosneb katkematust ahelast küladest ja linnakestest, mis suures osas klammerduvad osariiki läbiva Mumbai maantee äärde ja maantee ning mere vahele. Põhja-Goa administratiivkeskus on kogu osariigi pealinn Panaji. Rannad on rahvarohked, siin on väga lai valik söögi- ja joogihütte, põnevaid käsitöö turge ja mitmeid veespordikeskusi. Goa kui turismisihtkoha areng algas just siit, kuulsatelt Baga, Candolimi ja Calangute randadelt. Põhja-Goa hotellid on peamiselt 2-4-tärnilised, siin ei ole suure territooriumiga kuurorthotelle (erandiks võib pidada Taj Holiday Village’it). Puhkus Põhja-Goas sobib, kui tahate palju ringi liikuda, ekskursioonidel käia, šopata ja pidutseda.

Lõuna-Goa - liiv, lained ja hingelaul. Lõuna-Goa on kõigepealt lihtsalt palju vähem asustatud. Administratiiv- ja ostukeskus ning raudteesõlm on Margao linn. Lõuna-Goad iseloomustavad pikad, pea inimtühjad rannad. Hotellid on enamasti suurte territooriumitega kuurorthotellid. Puhkus Lõuna-Goas sobib, kui eeldate oma puhkuselt eraldatust ja rahu, soovite keskenduda peamiselt vee- ja päikesenaudingutele ning võtta osa tervistavatest ayurveda protseduuridest. 

Põhja-Goa hotellid Hind alates
reisija kohta
Village Royale Resort 2*-, hommikusöögiga  765 €
Villa Agusta 2*, hommikusöögiga   779 €
Alor Grande Holiday Resort 2*, hommikusöögiga  795 €
Casa De Goa Boutique Resort 3*, hommikusöögiga 1089 €
Whispering Palms Beach resort 4*-, kõik hinnas 1435 €
Lõuna-Goa hotellid  
Pifran Holiday Beach Resort 2*, hommikusöögiga  859 €
Carina Beach Resort 2*, hommikusöögiga  889 €
Joecons Beach Resort 3+* hommikusöögiga 1075 €
Alila Diwa 5*, hommikusöögiga 1625 €


Paketi hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletit alates Tallinnast
- transfeere lennujaamast hotelli ja tagasi
- majutust kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 reisijat
- toitlustamist vastavalt valitud hotellipaketile
- reisiesindaja teenuseid 

Lisatasu eest:
- India viisa
- reisikindlustus

- ekskursioonid sihtkohas
- autorent või muud lisateenused sihtkohas
- ühese toa lisamaks​ 

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Vaata järelmaksu kohta täpsemalt!

Küsi asjatundlikku nõu Wrisi reisikonsultandilt 612 9130 või tellimus@wris.ee

Pea meeles, et reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning muutuvad pidevalt vastavalt kohtade saadavusele lendudel ja hotellides. Pakkumises välja toodud paketihinnad on arvestatud seisuga 13.12.2018.

Vastutav reisikorraldaja Novatours, tutvu ka reisitingimustega.