est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Idülliline Mallorca saar

Hind al. 539 €

  • Müügiperiood 30.11.16 - 02.10.17
  • Reisi kestvus 8 päeva
  • Reisivahemik 05.09.-03.10.2017

Täiuslik puhkusesaar Vahemeres

Mallorca saar on üks neljast saarest Baleaaride saarestiku autonoomses piirkonnas. Baleaaride saarestik kuulub Hispaania Kuningriigi koosseisu. Mahe vahemereline kliima, ilus loodus ja hotellide rohkus on kaasa aidanud selleks, et saarel luua üht Euroopa ja Vahemere tähtsaimat suvitusparadiisi. 3640 km² suurune Mallorca on Baleaari saarestiku (kogupindala 5040 km²) suurim saar Vahemere lääneosas. Saarestikku kuuluvad veel tuntud puhkekeskused Menorca (702 km²), Pitiuusi saared Ibiza (572 km²) ja Formentera (82 km²) ning mitmed pisikesed asustamata saared. Hispaania rannikul asuv Barcelona jääb 193 km kaugusele.

Miks minna Mallorcale? Mallorcal on pakkuda kõike, mida turist eales vajada võiks: ilusad rannad, kaunis mägine loodus, lõputu hulk erinevaid söögi- ja joogikohti nii päevaseks kui õhtuseks ajaveetmiseks, lõbutsemiskohad igale eale, vahvad teema- ja veepargid, mitmekesised sportimisvõimalused, parajalt vaatamisväärsusi ning loomulikult küllaldaselt päikest. Mallorca on väike ja mõnus, sobides puhkuseks nii täiskasvanutele kui lastele, nii peredele kui üksikutele seiklejatele. Väikese saare kohta on Mallorca loodus hämmastavalt mitmekesine. Saare ligi poole tuhande km pikkusel rannikul võib kohata nii raskesti ligipääsetavaid türkiissinise veega liivaseid lahesoppe kui ka pikki, laugjaid valge liivaga randu. Vaatamata suurele turistidehulgale on ikka võimalik leida privaatsust pakkuvaid puutumatuid paiku, kus rahus tõelist Mallorcat nautida. Imelist looduspilti täiendavad männimetsadega kaetud mäenõlvad, mille kõrgus on kohati rohkem kui 1400 m üle merepinna ning oliivi- ja apelsinisalud tasasel keskmaal. Pealinn Palma de Mallorcas on palju põnevaid arhitektuurimälestisi, millest tuntuim on lahekaldal asuv imposantne Palma katedraal ( La Seu, katalaani k.). Majesteetlik gooti kirik rajati 14.-16. sajandil ning on muutunud linna sümboliks. Lisaks köitvale arhitektuurile pakub Palma de Mallorca piisavalt ajaveetmisvõimalusi, mille hulka kuuluvad muuseumid, kunstigaleriid, kaubanduskeskused, baarid ja ööklubid.

Kuurortid on Palma Nova, Santa Ponsa ja Magaluf. Sümpaatne ja rohelusse uppuv Santa Ponsa on perepuhkuseks lausa loodud - siin on lauge merepõhjaga rand ning varjulise lahesopi ümbruses kõik vajalik jalutuskäigu kaugusel. Ka Palma Novas on hea lauge merepõhi ning kõik hotellid jäävad ranna ja kohvikute/restoranidega palistatud rannapromenaadi lähedusse. Lastega on tore käia Marinelandi-mereloomade pargis, Katmandu-teemapargis ning erinevatel minigolfiväljakutel. Magallufis on noortele meeltmööda tempokas ööelu, kuid siin on kõik vajalik ka perepuhkuseks.

Mallorcale toimub 2017. aastal 5 reisi väljumisega teisipäeviti perioodil 05.09.-03.10.2017

Hotell

Hind alates, reisija kohta

Vista Club Family Resort 2+*, Santa Ponsa, söökideta

539 €

Ola Bouganvillia 3*, Santa Ponsa,  ilma toitlustuseta

539 €

Casablanca 3*, Santa Ponsa, hommikusöögiga

669 €

Fergus Tobago 3*, Palma Nova, kõik hinnas

769 €

HSM Atlantic Park 3+*, Magalluf, hommiku- ja õhtusöögiga

769 €

Flamboyan Caribe 3+* Magalluf, hommikusöökidega

799 €

Son Caliu Spa Oasis 4*, Palma Nova, hommikusöökidega

929 €

Delfin Playa 4-* , Palma Nova, hommikusöökidega

1239 €


Pea meeles, et reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning muutuvad pidevalt vastavalt kohtade saadavusele lendudel ja hotellides. Kõiki hotelle ei ole saada kõikideks kuupäevadeks. Pakkumises välja toodud paketihinnad on arvestatud seisuga 07.08.2017. Tegemist on näidishindadega, meie hotellivalik on tegelikult palju suurem. Küsi täpsustatud pakkumist meie reisikonsultandilt

Tee broneering või küsi pakkumist meie reisikonsultandilt 6 129 130 või tellimus@wris.ee

 Hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletit algusega Tallinnast sihtkohta
- transporti lennujaamast hotelli ja tagasi
- majutust nädalaks valitud hotellis, 2-kohalises toas
- toitlustamist vastavalt valitud hotellile
- eestikeelse reisiesindaja teenuseid (v.a. Alcudia piirkond)

Lisatasu eest:
- reisikindlustus
- autorent
- ühese toa lisamaks 
- ekskursioonid ja lisateenused sihtkohas

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. 

Vastutav reisikorraldaja Aurinko.