est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Radisson Blu Hotel Olümpia uhiuus konverentsikeskus

Hind al. 85 €

  • Müügiperiood 28.04.17 - 31.08.17

Täielikult uuenenud Radisson Blu Hotel Olümpia konverentsikeskus kutsub külla ja teeb avamise puhul Wrisi klientidele eriti magusa kingituse!

Wrisil on hea meel pakkuda eksklusiivselt oma klientidele suviselt värskeid kohtumisi Tallinna uusimas konverentsikeskuses Radisson Blu Hotel Olümpia
Boonusena saavad just teie külalisted tasuta tervituskohvi ja korraldajale kingime topeltkoguse Club Carlson boonuspunkte! 

Carlson Rezidor Hotel Group
globaalsesse majutusasutusteketti kuuluv Radisson Blu Hotel Olümpia tervitab teid soojalt Tallinna südames. Lai valik kõrge kvaliteediga teenuseid ja mugav asukoht teevad hotellist ideaalse peatuspaiga nii ärireisijale kui puhkajale.
Lisaks 390 maitsekalt kujundatud numbritoale, hotelli 26. korrusel asuvale legendaarsele tervisekeskusele Club 26, mille basseinist saab rahus nautida vapustavaid vaateid vanalinnale, hõrgutis pakkuvatele restoranile Senso ja kohvikule Cafe Boulevard ning loomulikult väga kvaliteetsele klienditeenindusele on nüüd veel üks põhjus, et hotelli külastada. See on 2017. aastal täielikult renoveeritud konverentsikeskus. Konverentsikeskus pakub võimalusi väga erinevate ürituste korraldamiseks. 13 multifunktsionaalset ruumi sobivad nii suuremateks konverentsideks kui väiksemateks koolitusteks. Aga ka kontaktmessideks, näitusteks, pidulikeks vastuvõttudeks, galaõhtusöökideks ning ettevõtete jõulu- või aastavahetuspidudeks. Kõige suurem päevavalgusega konverentsiruum mahutab kuni 500 külalist. 
Konverentsikeskusest leiate eest uusima audiovisuaalse tehnika, tõlkeseadmed ning tasuta traadita internetiühenduse kõigile üritusel osalejaile.

Meeles tasub pidada, et kui korraldate Radisson Blu Hotel Olümpias ürituse, saate hotelliketi lojaalsusprogrammi Club Carlson kuldpunkte, millega saate hiljem tasuda majutuse, toitlustuse või lisateenuste eest kõigis Carlson Rezidor Hotel Group hotellides üle terve maailma. Programmiga saate liituda hotellis kohapeal või veebilehel www.clubcarlson.com

Näidishind soodsaimale ruumirendile: 4 tundi konverentsisaalis Office 1 või 2 max 5 inimesele al 85 €, 4 tundi konverentsisaalis Kapa teatristiilis max 30 inimesele al 210 €. 
 

Wrisi klientidele mõeldud konverentsi eripakkumise tingimused:
- pakkumine kehtib uutele broneeringutele, mis tehtud läbi Wris Reisibüroo
- ürituse toimumine enne 31.08.2017


Küsi personaalset konverentsipakkumist Wrisi reisikonsultandilt 6 129 130 või tellimus@wris.ee