est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Seenioride erikruiis Stockholmi

Hind al 51 €

  • Müügiperiood 23.01.19 - 28.02.19

Tallinki kruiis juba 8. aprillil!

Kruiis Stockholmi on hea vaheldus nii nendele reisijatele, kes seda kaunist linna varemgi on külastanud kui ka neile, kes merereisi esimest korda ette võtavad. Armas vanalinn, kuningaloss, imekaunis saarestik ja muuseumid pakuvad unustamatu elamuse. Pole vaja muretseda keeleoskuse pärast, sest laevadel teenindab teid abivalmis eesti keelt kõnelev personal. Laeval saab jalutada, häid toite nautida, muusikat kuulata ja meelelahutuskavadele kaasa elada, aga võib ka tantsida ja pidutseda kas või hommikuni! Laevadel astuvad üles esmaklassilised Eesti ja välismaa tantsu- ja lauluartistid. Laevadel on mitmeid restorane ja kauplusi, isegi saunad ja väike ilusalong.

8. aprillill ootame kõiki reisihuvilisi seeniore erikruiisile kevadisse Stockholmi. Reisil ootab Teid värvikas meelelahutusprogamm, tuju hoiavad üleval õhtujuht Inda Kõiva ja mereteemalist muusikat ja vanu häid, kõigile tuntud lugusid esitav ja kalasõpradest koosnev ansambel Iiukala.

Lõbusa merereisi käigus on võimalik osa saada aasiateemalisest meelelahutusest ja nautida rikkalikke maitseid laeva restoranides.

Kruiisile saab tulla nii grupiga kui ka üksikreisijana!

Kruiisi hind ühele inimesele:
B4 aknata kajutis alates 51 €  / inimene
A4 aknaga kajutis alates 57 €  / inimene
 
Hind sisaldab:
- kohta neljakohalises kajutis
- ühte rikkalikku buffet õhtusööki Rootsi lauas vabalt valitud suunal
 
Lisatasu eest:
- hommikusöök Rootsi lauas 12€ / inimene
- õhtusöök Rootsi lauas 34€ / inimene
- ekskursioonid Stockholmis:
Eestikeelne bussiga linnaekskursioon, mille käigus saab tutvuda Rootsi ja Stockholmi kuningliku ajalooga. Ekskursiooni hind ühele inimesele 20 €. NB! Ekskursiooni kohtade arv on piiratud!

Küsi personaalset pakkumist meie reisikonsultandilt tellimus@wris.ee või helista 612 9130.