est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

Uudised Finnairilt

  • Müügiperiood 17.04.18 - 31.12.18

Põhjanaabrite lipulaeva Finnairi uued lennusihtkohad talvehooajal 2018-19

Populaarsed talvepuhkuse sihtkohad hooajal 2018-19  
Põhjanaabrite lipulaev Finnair pakub saabuval talvehooajal populaarseid sihtkohti üle terve maailma. Tuleval talvel hakatakse lendama nii Lyoni Prantsusmaal kui ka Minskisse Valgevenes. Rõõmustamiseks on aga põhjust veelgi - talveperioodil lennatakse Funchali, Genfi, Tenerifele, Rooma, Lissaboni ning Malagasse saabuval talveperioodil tihedamini kui siiani. Aastaringseteks sihtkohtadeks muutuvad tänavusest hooajast Edinburgh, Gazipasa-Alanya ning Alicante. Et pakkuda ka Lõuna-Eesti reisijatele veel paindlikumat teenust ja lühemat ümberistumise aega, korraldab Finnair ringi oma lennuplaani alates Ülikoolilinnast, hakates lendama Tartust Helsingi suunas varahommikul ja Helsingist Tartu suunas hilisõhtul.
Sel talvel jätkatakse ka juba aastal 2017 alustatatud hooajaliste liinilendudega Puerto Vallartasse Mehhikos, Puerto Platasse Dominikaani Vabariigis, Goasse Indias ning uudisena Havannasse Kuubal. Lisaks lisatakse lende suure populaarsuse saavutanud Phuketile Tais ning Tokiosse ja Nagoyasse Jaapanis. 

Ikka kvaliteetne masinapark
Juba alates 2015. aasta sügisest on Finnair tasapisi toonud oma kaugliine teenindama uhiuued Airbus A350 XWB tüüpi lennukid. Sel aastal täieneb masinapark veel mitme isendi võrra. Kaugemale reisijal on loomulikult märksa suurem võimalus uute lindude tiibadel lennata. Kes aga kaugemale lendamata soovib proovida innovatiivset lennukisõitu, siis selleks on teinegi suurepärane võimalus - A350ga opereeritakse ka London-Helsingi liini. Vihje! Siis soovitame kindlasti proovida Economy Comfort turistiklassi salongi esiosas pakutavaid istekohti, mis muudavad kontinentidevahelise turistiklassis lendamise veelgi nauditavamaks. Kõigest mõnekümne-eurose lisatasu eest saate kõrgema kvaliteediga teenuse. Teenuse hinda kuulub 8–13 cm lisajalaruumi, mürasummutavad kõrvaklapid lennu nautimiseks, isiklik mugavuskomplekt, kuhu kuuluvad magamismask, kõrvatropid, sokid, hambahari ja hambapasta, mis on kõik väikeses klassikalise Marimekko mustriga puuvillases kotikeses; pardaleminek ja väljumine eelisjärjekorras.

Broneeri Finnairi lennupiletid meie veebipoes www.booking24.ee või küsi nõu Wrisi reisikonsultandilt helistades 6 129 130 ja kirjutades tellimus@wris.ee