est  /  rus  / 

Tel. 612 9130 tellimus@wris.ee

Esita reisipäring

*
*
*

*
*
*

Päringu saatmine ei kohusta reisi ostma!

Arvuta oma järelmaksu osamakse

airBalticu uudised

  • Müügiperiood 13.09.18 - 31.12.18

Air Balticu uued sihtkohad 2018 sügisel ja 2019 kevadel

airBaltic’u uued sihtkohad otse Tallinnast.
Hetkel pakub airBaltic otselende Tallinnast  Amsterdami, Berliini, Londonisse, Pariisi, Viini ja Vilniusesse ja arvukaid ühenduslende läbi Riia. Sellel sügisel, 28. oktoobril, käivitab lennufirma otselennud Stockholmi ja Oslosse. Oslo lennud toimuvad 2 korda nädalas, Stockholmi tööpäevadel kaks korda päevas ja nädalavahetustel üks lend päevas. Lisaks kahele uuele ühendusele avab airBaltic 2019 aasta juunis Tallinnast veel  kolm uut otselendu – Malagasse, Brüsselisse ja Kopenhaagenisse. Lennud Lõuna-Hispaanias asuvasse Malagasse hakkavad toimuma kaks korda nädalas, lennud Brüsselisse kolm korda ja lennud Kopenhaagenisse neli korda nädalas. Koos uute marsruutidega korraldab airBaltic Tallinnast kokku juba 12 otselendu. Järgmisel kevadel alates 31. märtsist lisandub lennufirma lennuplaani ka Riia-Stuttgarti liin.
 
Soojad sihtkohad läbi Riia
Ära suve lõppemise pärast muretse – ühine järelpeoga ühes Air Baltic’u kuumadest lõunamaistest sihtkohtadest. Lennud Abu Dhabisse taaskäivitatakse 28. oktoobril ja toimuvad kuni aprilli lõpuni. Päikselised linnad Nice, Malaga, Madrid ja Lissabon on samuti terve talve jooksul vaid kiviviske kaugusel. Broneeri kohe, sest varakult broneerides kehtivad eriti soodsad hinnad! Küsi pakkumist oma reisikonsultandilt või broneeri lend meie e-poes www.booking24.ee
 
Uus käsipagasi suurus 
Alates 1. augustist hakkas kehtima uus käsipagasi suurus  55cm x 40cm x 23cm
Kui reisitakse Basic- või Premium-piletiga, on lubatud 1 ühik käsipagasit ja lisaks 1 ese isiklikuks otstarbeks, mõõtudega 30 cm × 40c m × 10 cm. 
Business-pileti või PINSI VIP-kaardiga reisides on lubatud 2 ühikut käsipagasit + 1 ese isiklikuks otstarbeks, mõõtudega 30 cm × 40 cm × 10 cm.
Esemed isiklikuks otstarbeks: käekott, sülearvutikott, kott tax-free-kaupadega, kaamerakott, vihmavari.
 
airBaltic'u koostöö lennufirmadega TAP Air Portugal, FlyBe ja  BMI Regional 
Tänu airBaltic'u ja Portgali rahvusliku lennufirma TAP Air Portugali koostööle on airBaltic'u klientidel mitmekesisemad võimalused reisida TAP Air Portugali lennuvõrgus, mis hõlmab näiteks Portugali, Brasiiliat ja Aafrikat. Vastutasuks on TAP Air Portugal'i reisijatel parem ühendus Baltimaade, Skandinaavia ja Ida-Euroopaga. Koostöö FlyBe ja BMI Regional'iga toob airBalticu kientidele lähemale uued põnevad sihtkohad Suurbritannias ja Prantsusmaal ning mujal Euroopas.